اطلاعیه مهم

به اطلاع پژوهشگران محترم می رساند زمان شروع همایش ساعت 9 صبح روز چهارشنبه 13 اسفندماه می باشد، احتراما جهت اطلاع از زمانبندی برنامه های همایش، فایل زمانبندی همایش را دانلود نموده و جهت ورود به همایش بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

لینک ورود به همایش

سومین همایش ملی

علوم و فن آوری های نوین در انرژی، آب و محیط زیست

The Third National Conference on Advanced Sciences and Technologies in

Energy, Water and Environment

(EWEConf-2021)

پیام دبیر همایش

به نام خدا

هم اکنون دانشگاههای موفق دنیا وارد مرحله سوم از مراحل رشد خود شده اند. مرحله اول از رشد در دانشگاه ها پرداختن به مباحث آموزشی می باشد. مرحله دوم، حرکت در مسیر پژوهش، یافتن افق های جدید و حرکت بر روی مرزهای دانش است. دانشگاههایی که به مرحله سوم از رشد وارد شده اند به عنوان دانشگاههای کارآفرین شناخته می شوند، بدین مفهوم که یافته های خود را با ارزش افزوده بسیار بالا وارد بازار می کنند. پژوهشگری در حوزه کارآفرینی و تولید دانش بنیان موفق می شود که نیازسنجی دقیقی از بازار داشته باشد و یا متناسب با دانش خود در بازار نیازسازی کند، نکته مهم و اساسی در نیازسنجی و نیازسازی در بازار، توجه به امور زیست محیطی و برنامه های پیشرفت با رویکرد بهینه سازی در مصرف انرژی و آب و همچنین حفاظت از محیط زیست می باشد. هدف از برگزاری سومین همایش ملی علوم و فن آوری های نوین در انرژی، آب و محیط زیست، ایجاد فضای مناسبی است تا پژوهشگران فرصتی یابند که یافته های پژوهشی خود را ارائه و در مسیر تولید دانش بنیان با رویکرد حفاظت از محیط زیست قرار دهند. در این راستا بر خود لازم می دانیم از اساتید بزرگوار و محققانی که در برگزاری این همایش سهیم می باشند، کمال تقدیر و تشکر را داشته باشیم و خدا را شاکریم و از او کمک می طلبیم تا ما را در مسیری که گام نهاده ایم موفق نماید.

دکتر علیرضا سرائی

دبیر علمی همایش

برگزارکننده همایش:

انجمن متخصصان محیط زیست ایران

تاریخ برگزاری همایش:

سیزدهم اسفند 1399

محل برگزاری همایش:

پژوهشکده انرژی دانشگاه صنعتی شریف

اعضای کمیته علمی همایش

ارسال مقاله به همایش:

به استحضار متقاضیان محترم می رساند جهت ارسال مقاله و شرکت در همایش لازم است از لینک زیر، فایل قالب مقاله را دانلود نمایند و پس ازآماده سازی مقاله خود مطابق فایل قالب همایش، فایل Word مقاله را به ایمیل همایش به آدرس eweconf@gmail.com ارسال نمایند، اکیدا توصیه می گردد که فایل مقاله مطابق فایل قالب مقالات باشد و مواردی شامل: عنوان مقاله، نام نویسندگان، عنوان و آدرس نویسندگان و ایمیل نویسندگان به صورت دقیق در فایل مقاله ذکر گردد.

پرداخت هزینه و ثبت نام نهایی

پس از داوری، در صورت پذیرفته شدن مقاله، ایمیل پذیرش مقاله از جانب دبیرخانه همایش به نویسنده مقاله ارسال می گردد، سپس نویسنده محترم مقاله می تواند از طریق لینک ثبت نام، هزینه شرکت در همایش را پرداخت نموده و ثبت نام خود را نهایی نماید.

لینک پرداخت هزینه و ثبت نام نهایی

پس از داوری مقالات، مقالات برتر انتخاب می گردند و جهت چاپ به مجلات علمی حامی همایش ارسال میگردند.